Skip to main content
angielski styl

Angielski styl w aranżacji wnętrz

Angielskie wnętrza są przytulne i eleganckie zarazem. W ciepłych, pełnych nostalgicznego uroku pomieszczeniach, panuje harmonia i niepowtarzalny, wyjątkowy klimat.

Angielski styl

Ten rodzinny charakter zachwyca nie tylko Brytyjczyków – coraz częściej my również decydujemy się na urządzenie naszych wnętrz w stylu angielskim. Nie jest to takie trudne, jak się wydaje: wiele elementów takiej aranżacji jesteśmy w stanie w łatwy sposób przenieść do naszych domów i mieszkań. Czego nie może zabraknąć?
Czytaj więcej

W rustykalnym stylu

Wnętrze w rustykalnym stylu. 5 wskazówek, które odmienią twoje mieszkanie

Rustykalny styl wystroju wnętrz niezmiennie zachwyca swoją przytulnością i ciepłem. Nawiązuje do zamożnej wiejskiej chaty lub tradycyjnego, stylowego dworku.

Uwodzi nas swoją bezpretensjonalnością, prostotą i ponadczasowością – rustykalne wnętrza nigdy nie wychodzą z mody, a z biegiem lat nabierają charakteru i szczególnego smaku.

Jak urządzić swoje mieszkanie w rustykalnym stylu?

Czytaj więcej

Fuga

Fuga – wybierz odpowiednią do łazienki!

Fuga to nic innego jak spoina między ułożonymi na ścianie płytkami. Planując remont łazienki, najwięcej uwagi poświęcamy zwykle nowej armaturze i kafelkom, wybór fug pozostawiamy zaś na sam koniec. Jest to błąd, ponieważ właśnie one nadadzą ceramice ostateczny charakter i wpłyną na estetykę naszej łazienki. Wbrew pozorom wybór wcale nie jest taki prosty. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele rodzajów fug i tylko od nas zależy, czy postawimy na subtelną klasykę, czy też ekstrawaganckie, nieszablonowe rozwiązanie. Jakie spoiny wybrać? Podpowiadamy!
Czytaj więcej